Політичний фальстарт Саакашвілі

Admin

Информация

Сьогодні, 24 грудня, Українська правда опублікувала статтю, в якій зазначається, що Михаїл Саакашвілі в ефірі телеканалу ZIK, повідомив про те, що в його партії "Рух нових сил" вже зареєструвались 25 тисяч осіб. 

Цю ситуацію прокоментували засновник UCSS Максим Карижський та експерт Аналітичної групи "Левіафан" Микола Мельник. 

Микола Мельник з цього приводу зазначає наступне: "Саакашвілі запам’ятався лише популізмом і на певному етапі йому просто набридло бути механізмом боротьби між Президентом та «Народним фронтом» і він пішов у відставку. Видатним губернатором він так і не став. Але цікавим є те, що він анонсував свою відставку як зародження нових опозиційних сил для боротьби з корупцією, яку він бачить у роботі Порошенка. Тобто, поки він був губернатором, він цього не бачив, а тепер побачив. Ще одним фактом є те, що Саакашвілі втратив свій шанс приєднатись до антикорупціонерів ще навесні 2016 року. Зараз антикорупціонери вирішили йти з «ДемАльянсом», а не з Саакашвілі. Тому, перспектив у цьому русі нема, але це очевидно стало подією". 

"Ясно, що команда Президента майже повністю поки здатна контролювати два політичних ресурси: інвестиції в політичні проекти і інформаційну політику провідних телеканалів. За рік Саакашвілі не вдалося залучити жоден з цих ресурсів. Він до цих пір не має ні інфраструктури, ні союзників, ні новаторських методів політичної роботи, і він поки не здатний скласти конкуренцію Радикальній Партії і Батьківщині" - стверджує Максим Карижський. 

Максим Карижський

Засновник UCSS,

Микола Мельник

експерт Аналітичної групи "Левіафан"