​Провал безвізового режиму

Admin

Информация

Всі нарешті дочекались Нового року, проте, так і не дочекались обіцяного Президентом безвізового режиму "до кінця 2017 року".
З цього приводу свої думки висловили Максим Карижський - засновник UCSS та Микола Мельник - експерт Аналітичної групи "Левіафан".


Максим Карижський: "У Порошенко был миф, что проще получить безвиз, чем добиться существенного экономического роста. Но это не так. А для украинцев идея европейского курса тождественна благосостоянию. Как ни странно, но это событие на руку Президенту и дает ему возможность второго политического дыхания. Теперь ясно, что Украина один на один со своими проблемами, и  это может лечь в основу нового политического курса Порошенко. Можно называть вещи своими именами, а также сосредоточиться на более реалистичных задачах. Безусловно, отсутствие безвизового режима является хорошей новостью для экономики, так как содействует сохранению в Украине остатков качественной рабочей силы и предпринимательской инициативы и наличных финансовых запасов граждан"

Микола Мельник: "Всі ми чекали безвіз 1 січня 2015 року, потім ми чекали безвіз 1 січня 2016 року, потім ми його чекали влітку 2016 року, потім – 24 литопада 2016 року. В чому відбувається провал безвізу? Тому що ми об’єктивно там непотрібні. У нас слабкі економіка, ринок, але зашкалює рівень корупції корупція і відкритий безконтрольний кордон, через який можуть пройти не лише біженці, але й афганський опіум. Тому безвіз нам не світить. Помилка Президента в тому, що українці бажають мати безвіз, а насправді українці хочуть жити, як в Європі, а це різні речі. Зробивши системну помилку, Адміністрація Президента повторює її знову. У той час від ідеї безвізу треба відійти  і почати будувати Європу в Україні, підвищуючи рівень життя наших громадян". 

Максим Карижський,

засновник UCSS

Микола Мельник,

експерт Аналітичної групи "Левіафан"